Kavárenské podsvětí

Platba a doprava

Platba

U nás je možné platitbakovním převodem na náš účet nebo online platební bránou GoPay.

Jak na platbu bankovním převodem

Na stránce Rychlá Objednávka vyberte platební metodu “Platba převodem” a po odeslání objednávky zaplaťte celkovou částku objednávky na účet: 1555106014/3030 (AirBank) a jako variabilní symbol zadejte kód objednávky.

Kód objednávky a číslo účtu naleznete ještě v potvrzovacím e-mailu, který vám bude zaslán po vašem úspěšném odeslání objednávky. Pokud budete potřebovat pomoct, napište Filipovi na e-mail: filipstransky@barist.cz nebo nám napište do zpráv buďto na Facebooku nebo na Instagramu. Veškeré platby kontrolujeme a pokud bude některá platba s chybným kódem či nesprávnou částkou, do 24 hodin peníze vracíme zpět odesílateli.

Objednávka je odeslána až po zaplacení správné částky se správným variabilním symbolem (číslem objednávky) na náš bankovní účet. O přijetí platby a odeslání objednávky vás budeme kontaktovat přes e-mail.

Jak na platbu s online platební bránou GoPay

Pokud platbu budete chtít provést pomocí online platební brány od GoPay tak na stránce Rychlá Objednávka zvolíte jako platební metodu “Online platební brána GoPay” Po zvolení se vám zobrazí odkaz na platební bránu, kde celou transakci provedete.

Cena u plateb

Platba převodem/online platba: 0 Kč

Doprava

Přepravce: Zásilkovna s.r.o.
Země: Česká Republika
Dodání do: 1-3 dnů
Cena poštovného: 59 Kč

Přepravce: Doručení na adresu (Zásilkovna s.r.o.)
Země: Česká Republika
Dodání do: 2-5 dnů
Cena poštovného: 89 Kč

BARIST

Jsme internetový magazín BARIST a naší vášní je výběrová káva. BARIST byl spuštěn v zimě 24. ledna 2018 a jeho cílem je vzdělávat baristy a šířit lásku, kterou v sobě výběrová káva ukrývá.

Sociální sítě
Facebook Instagram
Cart Item Removed. Undo
  • No products in the cart.