Kavárenské podsvětí
[wcas-search-form]
ObchodVýběrová kávaPříslušenství
AKTUÁLNÍ NABÍDKA VÝBĚROVÉ KÁVY
NOVINKA
PRAVIDELNÁ
Píše se doba před deseti lety, tehdy ještě zakladatel pražírny Maxwell měl o kávě pouze hořké představy, ovšem jeho pobyt v Austrálii mu byl osudný. Tehdy jako ilustrátor sedl do Melbournské kavárny a byl překvapen jemně ovocnou chutí v jeho šálku. Ta chuť ho na tolik okouzlila, až práci ilustrátora nechal a svůj čas a peníze věnoval právě kávě a jejímu poznání.

Této lásce propadla i jeho manželka, a tak se rozhodli vrátit zpět do Británie a rozjet tu svou první kávovou společnost s kávovým cateringem. Když bylo dost cestování, tak se rychle pustili do vybudování něčeho fyzického pro turisty a stálé zákazníky. Výsledek této vize je obchod s pražírnou Colonna and Small’s v britském městě Bath, který je zaměřen na prezentaci kvalitní kávy a jejich zkušeností.

Touha po dokonalosti dovedla Maxwella až na mistrovství světa baristů, kam se probojoval hned třikrát po sobě a mohl tak předvést své 15minutové talk-show s 12 nápoji.

Vznik Colonna Coffee doprovázela právě tato cesta. Pražírna představuje kombinaci zkušeností, odbornosti a obrovské vášně pro kávu. Cílem Colonny je držet kvalitu a přicházet s různými inovacemi.
· to je vše z naší aktuální nabídky výběrových káv ·
Doprava zdarma !
Při koupi 3 a více balíčků kávy
nebo při nákupu nad 1 000 ,-
Příslušenství
· to je vše z naší nabídky příslušenstí, pokud potřebujete něco jiného, ozvěte se na email filipstransky@barist.cz ·
BARIST balík
Odesíláme každý
pracovní den
Objednávky přijaté do dopolední 10. hodiny
odesíláme tentýž den.
Výběrová káva ve slevě
Ekologický
eshop
Veškerý balící materiál lze plně recyklovat
včetně papírové lepenky s přírodním kaučukem.
BARIST balík
Doprava
zdarma
Při nákupu 3 a více balíčků kávy
nebo při překročení částky 1000 ,-
co je to

Výběrová káva

Pojem výběrová káva představuje kávu té nejvyšší kvality. Kávová zrníčka nebyla napadnuta žádným škůdcem ani nemocí. Výběrová káva je bez jakýchkoliv defektů (kávová zrníčka nejsou nijak poškozena.) Výběrová zrníčka byla farmáři sesbírána ručně a sbírány byli pouze zralé kávové třešně. O kávě jsou dostupné všechny možné údaje a na cuppingu dosáhla nejméně 82 bodů.

Barist · výběrová káva z celé Evropy
Obchod s výběrovou kávou a kávovým příslušenstvím

BARIST již není pouze magazín o výběrové kávě ale je také internetový obchod s výběrovou kávou a kávovým příslušenstvím. Tento eshop jsme spustili v březnu tohoto roku, jelikož sami jsme velcí milovníci výběrové kávy a velmi rádi ochutnáváme tu nejlepší výběrovou kávu z celé Evropy, rozhodli jsme se tyto zkušenosti předat Vám s možností, ochutnat kávové balíčky, které za to opravdu stojí. Na eshopu máme pouze výběrovou kávu, která nám chutná a příslušenství, se kterým máme zkušenost a je velice kvalitní.

Newsletter
Nepropásni žádné novinky z kavárenského podsvětí výběrové kávy!
BARIST

Jsme internetový magazín BARIST a naší vášní je výběrová káva. BARIST byl spuštěn v zimě 24. ledna 2018 a jeho cílem je vzdělávat baristy a šířit lásku, kterou v sobě výběrová káva ukrývá.

Sociální sítě
Facebook Instagram
🛒 Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.