Kavárenské podsvětí
[wcas-search-form]
ObchodVýběrová kávaPříslušenství
Zakladatel R.H, Eddie T. byl na počátku spíš optimistický domácí nadšenec, který o tom, že jednou bude pražit kávu, jenom snil. Každičkou volnou chvilku věnoval zkoušení a ochutnávání káv těch nejlepších káváren ve městě. Zatímco se pilně snažil, jeho sny začaly nabývat reálných rozměrů. Začal pražit ve starém továrenském prostoru, který nebyl o moc větší něž garáž. Vytrvale každý týden chodíval na farmářské trhy, kde se snažil se svou kávou uspět …a hle.. jeho trpělivost, vytrvalost a snaha se opravdu vyplatila, potkal správné lidi na správných místech a dostal první velkoobchodní zakázku. Postupně se pražírna vyvíjela do podoby, kterou známe dnes.

Firma se sice přestěhovala do větší budovy, ale její přístup ke kávě zůstal stejný, individuální a srdečný. Zrna získávají z nejlepších sezóních sklizní od nezávislých farmářů. Kávu praží, tak aby přirozené zvýraznili dynamické chutě, které jsou kávě vlastní. Upraženou kávu pečlivě zkoušejí a ochutnávají, mění pražení podle potřeby a vlastnosti kávy. A vy si tak můžete být jisti, že k Vám do šálku se dostane jenom to nejlepší, protože pražírna Round Hill se opravdu s málem nespokojí.
NOVINKA
Java company se původně rozběhla ve 🇵🇱Varšavě roku 1999 jako síť kaváren, založili ji 🇬🇧britští a 🇺🇸američtí expandéři. Ale nezůstalo jenom u sítě kaváren a stalo se z toho mnohem víc, začali si totiž jako vůbec první síť kaváren v Polsku 🔥pražit vlastní kávu a to tehdy ještě nebylo zvykem.
~
🖤Kávu začali pražit na pražičce 🚂Probat 5 Kg, a co se týče prostorů? No řekněme, že každý někde začíná a oni začali pražit právě v troskách ⛴lodi na řece Visle. 😮 Ať už jejich loď zaplavil 💦déšt, ❄️sníh a nebo občas i 🌊povodeň, nikdy nepřestali a podařilo se jim zásobovat kavárny na denní bázi. Tehdy pochopili, že vedení vysněné síťe kaváren není to, co je zcela naplňuje. Od sítě upustili a stali se pouze pražírnou, tak mohli mít mnohem blíž k tak milované kávě. 🌈
NOVINKA
Pražírna The Brew Project, to je britská parta zbožňující výběrovou kávu z těch nejlepších sklizní.
BARIST balík
Odesíláme následující
pracovní den
Objednávky odesíláme od
pondělí do pátku.
BARIST balík
Doprava zdarma
Při nákupu nad 980,-
BARIST balík
Obchod pro milovníky
výběrové kávy
Internetový obchod od baristů
pro milovníky výběrové kávy

Barist Obchod

Newsletter
Nepropásni žádné novinky z kavárenského podsvětí výběrové kávy!
BARIST

Jsme internetový magazín BARIST a naší vášní je výběrová káva. BARIST byl spuštěn v zimě 22. ledna 2018 a jeho cílem je vzdělávat baristy a šířit lásku, kterou v sobě výběrová káva ukrývá.

VÝBĚROVÁ KÁVA

Výběrová káva je káva té nevyšší kvality. Kávové zrno nebylo napadnuto žádnou nemocí ani škůdcem a je bez defektů. Výběrová káva byla sbíraná ručně a sesbírány byli pouze zralé kávové bobule. Výběrová káva má o sobě dohledatelné všechny informace a na cuppingu dosáhla nejméně 82 bodů.

Sociální sítě
Facebook Instagram
🛒 Košík Item Removed. Undo
  • No products in the cart.