KATEGORIE

Kavárna na cestě na Life is Fashion. Udržitelnou módu oslavíme výběrovou kávou

David Stránský David Stránský 12.3.2018
12.3.2018
David Stránský David Stránský Kavárna na cestě
Pošli to dál

Módní průmysl je hned po ropném nejšpinavější na světě. Lépe na tom není ani káva. Ta je po ropě a drahých kovech jednou z nejobchodovanější komoditou světa. Neustálý tlak na ceny ze strany spotřebitelů se odráží jak na kvalitě zpracování obou zmíněných odvětví, tak na podmínkách, ve kterých jsou produkovány.

Právě proto je opravdu důležité všímat si u koho nakupujeme a koho tím podporujeme.


remon by rebeka monhartová

Rozdíl najdeme v samotné kvalitě. Ať už se jedná o módu, kávu, nebo cokoliv jiného. Vždy vítězí lokální značky, osobní přístup a dohledatelnost původu. S výběrem nám mohou pomoci samotní tvůrci, prodejci, tématicky zaměřené trhy a pop-upy.

Na jeden takový pop-up s udržitelnou módou a výběrovou kávou bych vás tímto velmi rád pozval. Jedná se o pražský Life is Fashion, který se uskuteční od 25. do 27. března v Galerii Kritiků.


lifeisfashion.cz

Krom udržitelné módy od předních českých návrhářů zde najdete i naší Kavárnu na cestě, ve kterém vám velmi rád připravím výběrovou kávu a spoustu dalších věcí, na které nedám dopustit. 🙂

Ještě tento týden nahodím na našem Instagramu soutěž o VIP vstupenky na zahajovací večírek, kde bude mimo jiné možnost ochutnat i speciální drink z filtrované kávy.


esterajosefina.com

– kavárník David Stránský
Booking: +420 607 785 957
davidstransky@outlook.com